Культура.

Новоставецький будинок культури.

Відкрито у 1975 році .

Будинок культури розрахований на 490 місць.

В клубі працює хоровий колектив імені Антона Ярощука, чоловічий вокальний ансамбль "Осокори", жіночий вокальний ансамбль, малі форми (соло, дует, тріо), ансамбль духових інструментів, драматичний гурток, хореогафічний гурток, клуб за інтересами" Творчість + фантазія", клуб любителів поезії "Ліра".

Директор - Довжук Людмила Борисівна.

30611      вул.Василя Шуляка 21а, с. Новоставці , Теофіпольський р-н, Хмельницька обл.

Човгузівський будинок культури.

Відкрито у 1967 році.

Будинок культури розрахований на 390 місць.

В будинку культури діють  любительські об'єднання "Рукодільниця", "Меломан"," Господарочка", літературний гурток"Ліра", вокальний дитячий колектив "Світанок", театральний  гурток, танцювальний дитячий гурток, вокальна жіноча та чоловіча, малі форми(соло, тріо, дует).

Директор -  Півень Антоніна Григорівна.

30610        вул.Центральна,48, с. Човгузів, Теофіпольський р-н,  Хмельницька обл.

Коров'єнський сільський будинок культури.

Відкрито у 1966 році.

Будинок культури розрахований на 250 місць.

В клубі працює жіноча вокальна та чоловіча вокальна.

Директор - Клапощук Володимир Миколайович.

30611    с.Коров'є,  Теофіпольський р-н,  Хмельницька обл.

Новоставецька бібліотека - філіал.

Відкрита у 1975 році.

При бібліотеці діє дитячий клуб за інтересами "Родовід".

У 2011 році бібліотека прийнявши участь в конкурсі проекту "Організація нових бібліотечних послуг  з використанням вільного доступу до Інтернету" програми "Бібліоміст", отримала три комп'ютери.

Завідуюча бібліотекою - Шклярук Людмила Григорівна.

30611 вул.Василя Шуляка 21а, с.Новоставці, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл.

Човгузівська сільська бібліотека.

Відкрито у 1967 році.

Завідуюча сільською бібліотекою - Шайнога Валентина Феофанівна.

30611  вул.Центральна,48,  с.Човгузів, Теофіпольський р-н,  Хмельницька обл.

Коров'єнська сільська бібліотека.

Відкрито у 1966 році.

Бібліотека має ноутбук з доступом до Інтернет, придбаний за кошти сільської ради.

Бібліотекар - Рогоза Наталя Анатоліївна.

30611 вул.Садова ,1б, с.Коров'є, Теофіпольський р-н,  Хмельницька обл.