Невичерпне джерело.

3 березня на базі Новоставецького сільського будинку культури пройшов районний огляд- конкурс хорових та вокальних колективів на честь пам'яті незабутнього Антона Ярощука - першого керівника народного хорового колективу Новоставецького сільського будинку культури.

На підставі загальної кількості набраних балів журі визнало переможцями олгяду - конкурсу:

I  місце - народний аматорський хоровий колектив ім.Антона Ярощука Новоставецького СБК (керівник Олександр Щур);

І місце - жіночий вокальний колектив "Перлина " Човгузівського СБК (керівник Антоніна Півень) та чоловічий вокальний колектив "Осокори" Новоставецького СБК (керівник Олександр Щур).

ІІ місце - жіночий вокальний колектив Новоставецького СБК (керівник Олександр Щур).