Увага! Чим небезпечне спалювання сухої трави?

Дата: 22.03.2019 22:15

На сьогоднішній день гостро стоїть питання виникнення значної кількості пожеж, що виникають внаслідок спалювання сухої природної рослинності, стерні, соломи,післязбиральних залишків та сміття. Це призводить до знищення біорізноманіття,тваринного світу, виникає загроза виникнення пожеж в полезахисних лісових смугах, лісах, а іноді і травмування або загибелі людей.

Застерігаємо громадян, які через свою недбалість можуть понести кару,адже Кримінальним Кодексом України передбачено кримінальну відповідальність за знищення майна в наслідок пожеж. Рятувальники закликають бути вкрай обережними та суворо дотримуватись правил пожежної безпеки.

При появі пожежі - не впадайте в паніку та приймати поспішних, необдуманих рішень, а негайно телефонуйте за номером "101".