З першого квітня стартує нерестова заборона на лов водних біоресурсів

Дата: 26.03.2019 10:45

З першого квітня 2019 року на Хмельниччині розпочинається весняно-літня заборона на лов водних біоресурсів.Тривалість заборони відрізняється залежно від водойм.

Любительський та спортивний лов водних біоресурсів на рибогосподарських водних об'єктах, підконтрольних Управлінню Державного агенства рибного господарства у Хмельницькій області, заборонений у такі строки:

- у всіх водосховищах з 1 квітня по 9 червня;

- у всіх річках та їх кореневих водах з 1 квітня по 19 травня;

- в придаткових системах водойм (протоки,гирла, стариці,меліоративні канали, розлививодойм, які тимчасово заповнюються водоюв період весняної повені) з 1 квітня по 29 червня.

Заборона також стосується і промислового вилову. Суб'єктам господарювання заборонено здійснювати вилов на водоймах області з 1 квітня по 9 червня.

Фахівці відомства нагадують,що під час нересту любительське рибальство дозволено виключно на спеціально визначених Управлінням Держрибагенства у Хмельницькій області ділянках водойм однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега, згідно додатку №2.

Хмельницький рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись Правил любительського і спортивного рибальства.У разі виявлення порушення - прохання терміново повідомляти за номером телефону всеукраїнської безкоштовної "гарячої лінії": 0 (800) 50-52-50 або на "гарячу лінію" відомства :(068)384 98 10.