Новоставецька ОТГ

припинила діяльність, увійшла до складу Теофіпольської громади

Повідомлення

Дата: 12.04.2019 09:40
Кількість переглядів: 239

Про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення Новоставецької сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік».

        Проект регуляторного акта передбачає збільшення дохідної частини сільського бюджету для забезпечення його збалансованості та задоволення нагальних потреб громади, у тому числі за рахунок перегляду  окремих ставок податку на майно в частині плати за землю та можливого надання обґрунтованих додаткових пільг з його сплати певним категоріям суб’єктів господарювання.

        З метою отримання пропозицій та зауважень до проекту рішення Новостапвецької сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік» проект регуляторного акта та аналіз його  регуляторного впливу буде розміщено з 19.04.2019 року.

        Пропозиції та зауваження  до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі виконавчому комітету Новоставецької сільської ради, комісії з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку за адресою: село Новоставці, вул.Василя Шуляка,23 Теофіпольського району Хмельницької області.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора