Новоставецька ОТГ

припинила діяльність, увійшла до складу Теофіпольської громади

Повідомлення

Дата: 12.04.2019 09:45
Кількість переглядів: 267

        Про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення Новоставецької сільської ради «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб - підприємців на 2020 рік».

        Проект регуляторного акта передбачає збільшення дохідної частини сільського бюджету для забезпечення його збалансованості та задоволення нагальних потреб громади, у тому числі за рахунок перегляду  окремих ставок податку на майно в частині плати за землю та можливого надання обґрунтованих додаткових пільг з його сплати певним категоріям суб’єктів господарювання.

        З метою отримання пропозицій та зауважень до проекту рішення Новостапвецької сільської ради «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб - підприємців на 2020 рік » проект регуляторного акта та аналіз його  регуляторного впливу буде розміщено з 19.04.2019 року.

        Пропозиції та зауваження  до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі виконавчому комітету Новоставецької сільської ради, комісії з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку за адресою: село Новоставці, вул.Василя Шуляка,23 Теофіпольського району Хмельницької області.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора