Вакантні посади

Дата: 11.06.2019 11:16

Новоставецька  сільська  рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

• головного  спеціаліста юрисконсульта    - 1 посада.

Основні кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадянство України,  вільне володіння діловою українською мовою,  знання вимог чинного законодавства, вміння працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.

Додаткова інформація щодо основних функціональних  обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном 9-97-36, 0978002843.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до сільської  ради такі документи: заяву про участь у конкурсі, заповнену особову картку  з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту; копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України. Відомості про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім'ї за 2018 рік подаються самостійно на сайті nazk.gov.ua.

Документи подаються особисто кандидатами протягом 30 днів з дня опублікування оголошення  за адресою: с.Новоставці, вул . Василя Шуляка,23.