Привітання з Всеукраїнським Днем дошкілля.

Дата: 27.09.2019 10:54

Шановні працівники закладів дошкільної освіти !
   Сердечно вітаємо Вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля. Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.
Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формуються її особистість, творчий потенціал та спосіб мислення.
Тому у ваших руках зараз доля цілого покоління , що завдяки Вашій турботі, терпінню, мудрості стануть незабаром повноцінними членами громади.
Упевнені, що саме ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку на день радості й щастя!
Тож нехай доля сторицею віддячить Вам за невтомну працю незмінною прихильністю.

Бажаємо вам нових творчих успіхів, міцного здоров’я, добробуту і достатку!

Шлемо всім низький уклін,
За любов, старання,
За цей другий рідний дім,
Гарне виховання.
Хай і далі цей садок
Вабить до себе діток,
Хай живе і процвітає,
Негараздів хай не знає.

Шановні працівники закладів дошкільної освіти !
Тому у ваших руках зараз доля цілого покоління рівнян, що завдяки Вашій турботі, терпінню, мудрості стануть незабаром повноцінними членами міської громади.
Тож нехай доля сторицею віддячить Вам за невтомну працю незмінною прихильністю.

Бажаємо вам нових творчих успіхів, міцного здоров’я, добробуту і достатку!

Шлемо всім низький уклін,
За любов, старання,