Новоставецька ОТГ

припинила діяльність, увійшла до складу Теофіпольської громади

В Новоставецькій ОТГ привітали працівників освіти.

Дата: 04.10.2019 14:35
Кількість переглядів: 225

В Новоставецькій ОТГ привітали працівників освіти.

Осінь впевнено крокує просторами України. Її оксамитовий запах відчувається скрізь.
Вона принесла нам багато чудових свят. Одне з них День працівника освіти, яке ми святкуємо у першу неділю жовтня. Скільки прекрасних рядків присвячено вчителям, людям, які допомагають нам пізнавати світ день за днем! Цього святкового дня учні дарують своїм вчителям квіти, листівки, танці, пісні та найщиріші вітання.
Привітали працівників освіти з їх професійним святом і в Новоставецькій ОТГ. У святковій залі Новоставецького будинку культури зібрались педагоги та працівники шкіл нашої громади.
Першим з вітальним словом до освітян звернувся голова Новоставецької ОТГ Анатолій Вікторович Вальчук . Свої привітання висловив і начальник відділу освіти, молоді та спорту Леонід Володимирович Білий.
Також теплими словами привітала з Днем вчителя директора будинків культури та директора ліцею та гімназій Новоставецької ОТГ.
Мабуть, немає такої відзнаки, яка б змогла у повній мірі виразити подяку вчителям за їх наполегливу працю. Але визнання заслуг-завжди приємно, тому на святі отримали нагороди найкращі педагоги громади.
У концертній програмі, яка не давала присутнім сумувати, взяли участь солісти і колективи Новосавецького, Коров’єнського та Човгузівського будинків культури, а також учні Коров’єнської та Чоггузівської гімназії та Новоставецького ліцею подарували глядачам пісні, танці та веселі мініатюри, які викликали бурю оплесків у глядацькій залі.
Всі присутні отримали величезне задоволення від яскравого видовища. На закінчення голова ОТГ Вальчук Анатолій подякував усім, хто підготував цей концерт та ще раз привітав вчителів зі святом.
Тож зі святом вас, шановні освітяни!
Міцного Вам здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора