Новоставецька ОТГ

припинила діяльність, увійшла до складу Теофіпольської громади

Привітання з Днем народження

Дата: 09.11.2019 10:00
Кількість переглядів: 430

Шановний Анатолій Вікторович!

Прийміть наші щирі вітання з Днем народження!
Це свято – не просто подія у Вашій книзі життя, це ще один привід для жителів об’єднанної територіальної громади згадати про ті позитивні зміни, які відбулися у Новоставецькій сільські раді за час Вашої роботи на посаді селищного голови. Робота з людьми – це завжди непросто і завжди відповідально. А стояти на чолі громади – особливо. Адже вирішувати щодня доводиться безліч найрізноманітніших проблем різного масштабу. Це питання розвитку громади, які неможливо вирішити без забезпечення благополуччя кожного її жителя, без вміння його почути, зрозуміти і підтримати.
Завдяки Вашому управлінському досвіду та Вашій наполегливості громада розцвітає, але попереду – великі перспективи. Впевнені, Вашого ентузіазму, професіоналізму, послідовності, сил і енергії вистачить для втілення в життя наймасштабніших планів. Адже у Вас є розуміння і підтримка Ваших виборців – жителів громади, є надійний колектив однодумців і величезне бажання працювати на благо громади.
Віримо, що під Вашим керівництвом будуть прийняті програми зростання добробуту населення Новоставецької ОТГ, а Ваші професійні якості і цілеспрямованість будуть завжди стояти на варті інтересів кожного жителя і всієї громади.
Від щирого серця бажаємо Вам підтримки жителями ОТГ всіх Ваших починань, мудрих рішень у справі управління громадою, необхідної завзятості і постійного духовного зростання.
Нехай все задумане збувається, всі плани втілюються, нехай Новоставецька ОТГ з кожним днем стає все кращою, а її жителі відчувають себе впевненими в завтрашньому дні! Міцного Вам здоров’я, щастя, радості, невичерпного оптимізму, бадьорості духу, удачі, миру і благополуччя!
Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на добрі звістки, радісні події, особисті досягнення і благородні справи. Хай і надалі плідною буде Ваша праця. З днем народження.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора