Новоставецька ОТГ

припинила діяльність, увійшла до складу Теофіпольської громади

Переможці хореографічного колективу «Freedom» Новоставецького будинку культури

Дата: 13.02.2020 09:33
Кількість переглядів: 117

Життя людини подібне до танцю. А що таке танець? Це- мистецтво. Це-пульс, биття серця, дихання, ритм життя. Це вираження емоцій в часі і русі, в щасті, радості, смутку і заздрості.
Саме такі емоції в танці «Natural» показали учасники хореографічного колективу «Freedom» Новоставецького сільського будинку культури і були заслужено оцінені членами журі відкритого обласного фестивалю-конкурсу мистецтв «Кришталева зірка-2020». Друге місце-це хороший результат. Бо ж у конкурсі брали участь колективи, які мають звання «зразковий», колективи районних дитячих музичних шкіл і будинків дитячої творчості, балетних студій.
Перемога не приходить сама по собі. Це результат наполегливої праці та професіоналізму молодого амбіційного керівника Вікторії Дролюк.
Особлива подяка за спонсорську допомогу директору філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП» Прокопчуку Володимиру Олександровичу. Щире спасибі за плідну співпрацю, розуміння та вирішення проблем громади, а особливо культури, за уміння творити добро.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора