Привітання на відповідальну посаду –голови районної державної адміністрації

Дата: 25.02.2020 10:27

Шановна Олено Володимирівно!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого призначення на відповідальну посаду –голови районної державної адміністрації.
     Переконані, що Ваш професійний досвід, енергія, управлінський талант і організаторські здібності дозволять Вам домогтися значних досягнень на цьому високому і відповідальному посту. Щиро бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях! Зичимо Вам великих здобутків, хай буде міцне здоров`я, сповнене любові серце, натхненна думка й добрі почуття.
Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і творчі перемоги. Нехай дружні привітання додадуть Вам життєвої наснаги, а людська шана буде подякою за плідну працю!
З повагою Новоставецька ОТГ.