РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про заходи щодо запобігання  занесенню і поширенню  коронавірусу COV1D-19

Дата: 18.03.2020 09:14

Новоставецька сільська рада

Теофіпольського району Хмельницької  області

30611 с.Новоставці , вул.Василя Шуляка , 23 .                                 тел: 9-97-36

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

11  березня      2020 року                                                           № 37

Про заходи щодо запобігання

занесенню і поширенню

коронавірусу COV1D-19

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня   2020 року № 211 « Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COV1D-19» , з метою недопущення поширення гострих респіраторних вірусних інфекцій, у тому числі спричинених коронавірусом COVID-19, розпоряджаюсь:

1. Запровадити карантин в загальноосвітніх  та дошкільних навчальних закладах на території сільської ради  з 12 березня по 03 квітня 2020 року. Перевести діяльність усіх, закладів освіти в режим дистанційного навчання.

2. Заборонити  проведення культурно-масових заходів на території сільської ради до стабілізації епідемічної ситуації.

3. Провести зустрічі з представниками релігійних організацій  на території населених пунктів сільської ради  щодо можливості переведення служб, мес і служінь у максимально дистанційний варіант.

4.Опрацювати питання першочергового забезпечення засобами

індивідуального медичного захисту, зокрема респіраторами, медичних

працівників та в разі необхідності розглянути можливість здійснення їх

закупівлі.

5. Рекомендувати громадянам України утримуватися від подорожей до

країн, в яких спостерігаються випадки захворювань і спалахи збудника коронавірусної інфекції COVID-19.

7.Інформувати населення з питань профілактики зараження корона-

вірусною інфекцією .

8.Обмежити пересування населення між населеними пунктами, а також пересування в громадських місцях без крайньої потреби.

9. Обмежити проведення культурних, спортивних,   соціальних,

та інших заходів за масовою участю громадян.

10.Скасувати або максимально перевести в режим телефонних або відео-конференцій усі наради, заходи та засідання колегіальних і дорадчих органів(зокрема громадських слухань і обговорень), у тому числі органів місцевого самоврядування (за винятком виключних випадків).

11.Скасувати до особливого розпорядження проведення особистих,

прийомів громадян в  органах   місцевого самоврядування.

12. Рекомендувати населенню максимально обмежити фізичні контакти.

13.Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій усіх

форм власності:

• запровадити щоденний температурний скринінг персоналу;

- відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань;

- передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень,

- за можливістю здійснювати дезінфекційні заходи за допомогою кварцювання.

14.Розглянути питання щодо забезпечення у населення сільської ради

продовольством та предметами першої необхідності в режимі доставки,

особливо щодо осіб похилого віку, які мають найбільші ризики зараження.

Секретар сільської ради                                        Гетманчук  Р.В.