Новоставецька ОТГ

припинила діяльність, увійшла до складу Теофіпольської громади

Оголошення

Дата: 04.06.2020 11:59
Кількість переглядів: 145

Просимо вас долучитись, підтримати ОТГ, які потрапили під ліквідацію, та підписати петицію, що розміщена на сайті Президента України.
Як відомо, Асоціація ОТГ звернулась до Президента України з наполегливою вимогою дослухатись голосу ТИСЯЧ мешканців ОТГ і зберегти громади, які пройшли демократичний шлях добровільного об'єднання, відповідно до Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад», а також просить дати шанс на подальший розвиток громад.
Наразі відповідно до затверджених Кабінетом Міністрів України перспективних планів формування територій громад областей, з карти України зникають більше СОТНІ об'єднаних територіальних громад. Переважна більшість ОТГ виступає категорично проти їх примусового приєднання до інших громад. При цьому, більша частина з них мають середній та високий рівень спроможності, забезпечують належний рівень надання послуг, проводять значну проєктну діяльність, але політичні чи бізнесові впливи прагнуть їх ліквідації та приєднанню до міст чи ще не об'єднаних громад.
Будьте солідарні!
Ознайомитись з текстом петиції і підпишіть її за посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/97256


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора