Вітаємо з Днем народження голову Теофіпольської районої ради – Петринюка Андрія Васильовича!

Дата: 19.07.2020 10:07

Шановний Андрію Васильовичу!

Прийміть найщиріші і найтепліші вітання з нагоди особистого свята – Дня народження!

У цей радісний для Вас і Ваших близьких день від усього серця бажаємо Вам здоров’я, бадьорості духу, невичерпної енергії, добра, щастя, впевненості у завтрашньому дні і гарного настрою.

Нехай накопичені Вами життєвий досвід і мудрість допомагають досягати нових висот, а цілеспрямованість, лідерські якості та відповідальний підхід до всіх справ стануть запорукою подальших звершень!

Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи приносили вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.

Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

З повагою – Вальчук А.В. голова Новоставецької ОТГ.