22 Березня, 2019 р., 21:48
       21 березня  делегація  Новоставецької ОТГ взяла участь   у регіональному форумі "Хмельниччина в контексті реалізації цілей сталого розвитку ООН". м.Хмельницьк.
22 Березня, 2019 р., 13:26
 10 березня 2019 року Хмельницька обласна федерація спортивного танцю,спортивний танцювальний клуб "Данс -  центр",та "Успіх" провели Кубок Західної України  з сучасного танцю.У конкурсі брали 6 колективів із                         Хмельниччини та Тернопільщини.Участь прийняв колектив сучасного танцю "Vita Dance" Човгузівського будинку культури, керівник Віталіна Мкртчян.Учасники гурту,а це учениці 8-9 класів,показали чудову танцювальну техніку і отримали нагороду за перше місце у змаганнях сучасних танців. Колектив висловлює щиру подяку Філії "Рідний край" ПрАТ "Зернопродукт МХП" за підтримку та допомогу у поїздці колективу "Vita Dance" до м.Хмельницького.
22 Березня, 2019 р., 12:38
     "Дух генія вита Подільським краєм"- під такою назвою відбувся Всеукраїнський конкурс читців та театральних колективів ім.Леоніда Глібова ,15 березня у Чорному Острові.Новоставецький будинок культури представляла Катерина Вальчук.За участь нагороджена дипломом Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва та медаллю.Щиру подяку висловлюєм керівництву філії "Рідний край" ПрАТ  "Зернопродукт МХП",а саме Володимиру Олександровичу Прокопчуку за пітримку.