28 Червня, 2020 р., 10:51
Шановний Вікторе Лебединський!
25 Червня, 2020 р., 11:06
На стадіоні в селі Новоставці продовжуються роботи. На сьогоднішній день встановлені сидіння для глядачів , а наступним етапом буде проведення дренажних робіт , осушення стадіону , відновлення бігової доріжки та будинок для переодягання учасників.
25 Червня, 2020 р., 10:56
Новоставецькою ОТГ були закуплені газокосілки для благоустрою населених пунктів.
24 Червня, 2020 р., 11:12
         Біля Новоставецького Будинку культури проводиться підготовка до посадки нового парку . Вирізаються хворі ялинки , які починають сохнути.
11 Червня, 2020 р., 12:54
Шановна Євгеніє Сергіївно ! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження ! Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких. Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!
11 Червня, 2020 р., 12:53
Шановний Сергій Олександрович ! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров'я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком. Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки! Везіння і всього самого найкращого!
05 Червня, 2020 р., 09:01
Шановна Ковцун Олено! Прийміть найкращі привітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості і відданого служіння на благо жителів Теофіпольського району, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров'я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком. Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки! Везіння і всього самого найкращого!
22 Травня, 2020 р., 12:54
Продовжуються роботи в Сільському Будинку культури села Коров'є
22 Травня, 2020 р., 12:49
На стадіоні у селі Новоставці продовжуються роботи