07 Квітня, 2020 р., 09:54
Якщо ви нещодавно повернулись із-за кордону, будьте свідомими! Шановні жителі нашої громади!
12 Березня, 2020 р., 10:39
Сьогодні на головній площі міста Хмельницького Майдані Незалежності пройшла урочиста церемонія вручення поліцейських автомобілів громадам Хмельницької області. Наша Новоставецька громада отримала автомобіль, ключі та сертифікат. Завдяки участі в проекті "Поліцейський офіцер громади" та виконавши всі умови підписаного договору, маємо новенький автомобіль та свого поліцейського, який успішно пройшов навчання та стажування. Це Череп'юк Сергій, який був дільничним на території нашої громади. Крім автомобіля поліцейський отримав спорядження, зброю, та інші речі, необхідні для виконання службових повноважень. Надіємось на плідну співпрацю та забезпечення законності і правопорядку в населених пунктах громади.
10 Березня, 2020 р., 16:09
          Від усього серця вітаємо з 90-річчям Перчук Ніну Андріївна із села Коров'є! Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.
03 Березня, 2020 р., 10:23
Розпочато ремонт в СБК с.Коров'є.
01 Березня, 2020 р., 10:32
Відкриття концерту масляна неділя с. Коров'є
26 Лютого, 2020 р., 15:33
Новоставецькою ОТГ було закуплено електроплити в Човгузівську та Коров'єнську гімназію.
21 Лютого, 2020 р., 10:39
Триває ремонт в Човгузівському сільському будинку культури.
21 Лютого, 2020 р., 10:23
Сьогодні ми відзначаємо День медичного працівника. Це люди, які допомагають усім залишатися здоровими і життєрадісними. Тому в першу чергу хочеться побажати їм вдячних і щасливих пацієнтів, а також успіхів і благополуччя у Вашій роботі. Зі святом!