04 Червня, 2020 р., 11:59
Просимо вас долучитись, підтримати ОТГ, які потрапили під ліквідацію, та підписати петицію, що розміщена на сайті Президента України. Як відомо, Асоціація ОТГ звернулась до Президента України з наполегливою вимогою дослухатись голосу ТИСЯЧ мешканців ОТГ і зберегти громади, які пройшли демократичний шлях добровільного об'єднання, відповідно до Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад», а також просить дати шанс на подальший розвиток громад. Наразі відповідно до затверджених Кабінетом Міністрів України перспективних планів формування територій громад областей, з карти України зникають більше СОТНІ об'єднаних територіальних громад. Переважна більшість ОТГ виступає категорично проти їх примусового приєднання до інших громад. При цьому, більша частина з них мають середній та високий рівень спроможності, забезпечують належний рівень надання послуг, проводять значну проєктну діяльність, але політичні чи бізнесові впливи прагнуть їх ліквідації та приєднанню до міст чи ще не об'єднаних громад. Будьте солідарні! Ознайомитись з текстом петиції і підпишіть її за посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/97256
04 Червня, 2020 р., 11:53
Новоставецька ОТГ повідомляє, про те що заплановано на 2020 рік для оздоровлення дітей віком від 7 до 18 років на березі Чорного моря . Придбання путівок за рахунок коштів громади. Бажаючих оздоровитися і набратися вражень просимо звернутися до адміністрації громади.
01 Червня, 2020 р., 09:00
Привітання до Дня Захисту дітей Шановні діти і батьки! Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем захисту дітей! Дитинство - це чудова пора сподівань та здійснення мрій. У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей. Вітаючи зі святом, зичимо Вам міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку влітку, нових вражень, сонячних днів. Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України. Водночас це свято і дорослих - усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ. Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук - це те, задля чого ми живемо. Робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним - всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість - святий обов'язок кожного з нас. Проблема захисту і виховання підростаючого покоління ніколи не втратить своєї актуальності, адже діти - гарант самозбереження, здоров'я і процвітання нації. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків. Тому зичимо Вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів. Щастя Вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!
25 Травня, 2020 р., 11:14
З метою отримання пільги по сплаті земельного податку всім жителям громади , які мають пенсію за віком або інвалідність 1 та 2 групи оформленні у 2019-2020 роках, терміново потрібно звернутися до податкової інспекції. Дякуємо за розуміння.
27 Квітня, 2020 р., 10:40
21 Квітня, 2020 р., 11:10
ОГОЛОШЕННЯ Згідно Рішення Заклади торгівлі не будуть працювати в Неділю Пасхальний день, а в ПОНЕДІЛОК не будуть працювати , тому що буде проводитися санітарний день.
16 Квітня, 2020 р., 11:17
КП "Вікторія" Новоставецько ОТГ повідомляє , що наданий момент проводиться заміна глибиного насоса ,який знаходиться в селі Новоставці, по вулиці Василя Шуляка,21а.(біля Будинку культури).Просимо вибачення за тимчасові незручності.Водопостачання буде відновлено до кінця дня. Дякуємо за розуміння!!!