26 Червня, 2020 р., 12:14
На території Новоставецької школи була знайдена черепаха, для збереження її життя вона була випущена.
26 Червня, 2020 р., 11:59
Новоставецькою ОТГ були закуплені газокосілки для благоустрою населених пунктів.
25 Червня, 2020 р., 12:00
Продовжується ремонт в Човгузівському Будинку культури , а саме : встановлення електричного опалення.

24 Червня, 2020 р., 12:34
Повідомляємо, що 25 червня 2020 р. О 10.00 годині планується відкриття пам'ятника Т.Г.Шевченку у с. Новоставці вул. Центральна (біля сільської ради). В зв'язку з карантинними заходами кількість учасників відкриття обмежується. Відеозвіт буде представлено на сайті Новоставецькою ОТГ.
24 Червня, 2020 р., 12:04
На стадіоні в селі Новоставці продовжуються роботи. На сьогоднішній день встановлені сидіння для глядачів , а наступним етапом буде проведення дренажних робіт , осушення стадіону , відновлення бігової доріжки та будинок для переодягання учасників.
23 Червня, 2020 р., 12:10
Біля Новоставецького Будинку культури проводиться підготовка до посадки нового парку . Вирізаються хворі ялинки , які починають сохнути. Планується посадка нового скверу.

22 Червня, 2020 р., 12:33
Оголошення 23 червня у сільській раді будуть видаватися платіжки на сплату земельного податку! Чекаємо на вас!
21 Червня, 2020 р., 12:35
Всіх батьків вітаємо з їх "професійним" святом! Найтурботливіші, терплячі та люблячі, живіть довго і щасливо, будьте бадьорі та повні сил, залишаючись вірною підтримкою та опорою для своїх улюблених дітей. Нехай у вас все ладиться!
18 Червня, 2020 р., 12:39
Вітаємо Черепюка Сергія з Днем дільничного інспектора поліції! Хай фортуна завжди буде на твоєму боці. Нехай кожна справа буде виграшною, а кожне питання — вирішеним! Бажаємо думок чистих, днів променистих, грошей багато, а ще шани та слави! Хай ваша дільниця завжди буде тиха, Не буде шахрайства, крадіжок та лиха, Без правопорушень, хай буде порядок, Щоб служба у вас була без неполадок, Хай стрімко угору зростає зарплата, Щоб вам працювалося легко й завзято, Вітаєм, бажаєм пошани та миру,Любові, надії та щирої віри!