припинила діяльність, увійшла до складу Теофіпольської громади

21 Червня, 2020 р., 12:35
Всіх батьків вітаємо з їх "професійним" святом! Найтурботливіші, терплячі та люблячі, живіть довго і щасливо, будьте бадьорі та повні сил, залишаючись вірною підтримкою та опорою для своїх улюблених дітей. Нехай у вас все ладиться!
18 Червня, 2020 р., 12:39
Вітаємо Черепюка Сергія з Днем дільничного інспектора поліції! Хай фортуна завжди буде на твоєму боці. Нехай кожна справа буде виграшною, а кожне питання — вирішеним! Бажаємо думок чистих, днів променистих, грошей багато, а ще шани та слави! Хай ваша дільниця завжди буде тиха, Не буде шахрайства, крадіжок та лиха, Без правопорушень, хай буде порядок, Щоб служба у вас була без неполадок, Хай стрімко угору зростає зарплата, Щоб вам працювалося легко й завзято, Вітаєм, бажаєм пошани та миру,Любові, надії та щирої віри!

01 Серпня, 2019 р., 10:36
Доброго дня шановні учасники групи, я Леонід Білий, з 01.08.2019 р. працюю в Новоставецькій об’єднаній громаді на посаді начальника освіти, культури, молоді та спорту. Звертаюся до жителів громади з питанням щодо закладів дошкільної, базової та середньої освіти: які нагальні проблеми є  в навчальних закладах? Чому велика кількість дошкільнят та учнів відвідують інші школи, які не відносяться до Новоставецької громади? Які пропозиції в жителів громади, щодо бачення розвитку освіти, культури, молоді та спорту? Залишайте коментарі, пропозиції та побажання під дописом, пишіть в приватних повідомленнях Facebook, Viber, WhatsApp 0976474456. Дякую за розуміння.